top of page

Ciążowe sesje zdjęciowe
 

Cześć! Zapraszam Cię do zapoznania się z moim portfolio zdjęć z sesji brzuszkowych. Sesje odbywają się w przytulnym studio fotograficznym na Białołęce, gdzie stworzymy niepowtarzalną nastrojową atmosferę i uchwycimy ten wyjątkowy moment w Twoim życiu. Oczywiście, jeśli wolisz, możemy zrobić zdjęcia w plenerze w Warszawie i okolicach - przyroda dostarczy nam mnóstwo pięknych kadrów.
 

W swojej pracy stawiam na naturalność i spontaniczność. W trakcie sesji staram się uchwycić emocje, radość i miłość, jakie towarzyszą Ci w tym wyjątkowym czasie. Chciałbym podkreślić, że sesje fotograficzne związane z ciążą to nie tylko zdjęcia kobiece, ale również ujęcia z partnerem i starszym rodzeństwem. Dzięki temu stworzymy kompletną historię Twojej rodziny w tak ważnym dla niej momencie.
 

Zapewniam Ci profesjonalizm i pełne zaangażowanie w każdą sesję. Zadbam o to, abyś czuła się swobodnie i komfortowo, a efektem naszej współpracy będą niezapomniane zdjęcia, które zawsze będziesz mogła obejrzeć z uśmiechem na twarzy.
 

W ofercie mam również vouchery i sesje na baby shower, które stanowią idealny prezent dla przyszłych mam. Zapraszam do kontaktu - z przyjemnością odpowiem na każde pytanie i umówię się z Tobą na sesję zdjęciową, którą będziesz mogła zapamiętać na całe życie.

bottom of page