top of page

Cześć! Poznajmy się :)

Sylwia Możdżonek CV_edited.jpg

Mam na imię Sylwia i uwielbiam odkrywać piękno poprzez obiektyw aparatu. Z radością witam Cię na mojej stronie!

Mam 34 lata i moje serce należy do dwóch małych łobuziaków - Janka i Julka. Chociaż ukończyłam historię sztuki na UKSW w Warszawie, to właśnie fotografowanie jest moją prawdziwą pasją. W wolnych chwilach troszczę się

o domowe rośliny, które stopniowo zamieniają moje mieszkanie w prawdziwą zieloną oazę. Nie mogę także ukryć mojej miłości do  klocków LEGO, a ich układanie to dla mnie fantastyczny sposób na kreatywną zabawę.

Specjalizuję się w portretach oraz reportażach. Wierzę, że każdy ma w sobie coś wyjątkowego, co warto uwiecznić na fotografii, niezależnie od tego, czy stoisz po drugiej stronie obiektywu po raz pierwszy czy setny. Doceniam naturalność, szczere emocje i ulotne chwile, jednak zawsze poszukuję inspiracji w świecie sztuki - zwracam szczególną uwagę na kompozycję, kolory i znaczenie różnych detali. Dodatkowo, styl retro ma szczególne miejsce w moim sercu.

Jeśli pragniesz uwiecznić wyjątkowe momenty w swoim życiu lub zapragniesz portretu, który odda charakter Ciebie i Twoich bliskich, to nie wahaj się ze mną skontaktować. Będzie mi niezmiernie miło poznać Cię osobiście i stworzyć dla Ciebie niezapomniane wspomnienia!

Sylwia Możdżonek - Projekt Migawka 
bottom of page