top of page

Reportaże z imprez urodzinowych i osiemnastek
 

Cześć! Jeśli szukasz profesjonalnego fotografa na imprezę urodzinową lub osiemnastkę, to koniecznie zapoznaj się z moją ofertą :)
 

W moim portfolio znajdziesz zdjęcia pełne emocji, uśmiechu i zabawy. Jako fotograf z doświadczeniem w sesjach urodzinowych, wiem jak ważne są takie chwile i jak uchwycić je w obiektywie aparatu. Dlatego właśnie moja oferta skierowana jest do osób, które chcą mieć wartościową pamiątkę ze swojej imprezy. Sesja fotograficzna to nie tylko piękne zdjęcia, ale też wspaniała zabawa i świetna forma spędzenia czasu.
 

Działam głównie na terenie Warszawy i innych miejscowości w województwie Mazowieckim. Jeśli zależy Ci na naturalnych i pełnych emocji zdjęciach z Twojej imprezy urodzinowej lub osiemnastki, to serdecznie zapraszam do zapoznania się z moim portfolio. Sesja urodzinowa to również świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, to śmiało się ze mną skontaktuj. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie Twoje pytania i pomogę w wyborze najlepszej oferty dla Ciebie.

bottom of page