top of page

Sesje zdjęciowe w stylu retro i rekonstrukcja historyczna
 

Cześć! Jestem fotografem z zamiłowaniem do stylu retro oraz historii sztuki, a w moim portfolio znajdziesz wiele fotografii, które to odzwierciedlają. Zapraszam Cię do zapoznania się z moimi pracami, które wykonuję w niedużym studiu na Białołęce oraz w plenerze oraz podczas imprez i inscenizacji historycznych w Warszawie i na Mazowszu.

 

Moje zdjęcia przeniosą Cię w czasie i pozwolą poczuć klimat minionych czasów. Jeśli interesujesz się historią i dawną modą lub jesteś rekonstruktorem, to sesje portretowe w stylu retro są idealnym wyborem. Z kolei dzięki mojemu doświadczeniu w fotografowaniu rekonstrukcji historycznych, uchwycę dla Ciebie najważniejsze momenty inscenizacji.
 

Sesje fotograficzne to także wspaniała okazja do stworzenia unikalnych zdjęć, wyglądających jak wyjęte ze starego albumu. Dzięki moim umiejętnościom i profesjonalnemu sprzętowi, każde zdjęcie będzie pełne klimatu i wyjątkowego charakteru.

Zapraszam Cię do zapoznania się z  portfolio i skorzystania z moich usług. Zapraszam serdecznie do kontaktu, abyśmy mogli omówić szczegóły sesji i stworzyć razem coś niepowtarzalnego, dopasowanego do Twoich potrzeb. Odkryj razem ze mną magię fotografii retro i historii :)

bottom of page